W samym sercu Puszczy Bukowej jest miejsce, w którym się zakochacie. W otoczeniu jeziora Szmaragdowego znajduje się BUKOWY PARK, dworek położony w najwyższym punkcie Szczecina.

Bukowy Park to profesjonalny obiekt zajmujący się organizacją wesel, konferencji, kongresów, spotkań biznesowych oraz bankietów do 200 osób.

To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości w którym elegancja nowoczesnych wnętrz łączy się z niepowtarzalnym stylem historycznych dodatków.

Bogactwo przyrody, miła obsługa i profesjonalne zaplecze konferencyjne zapewnią Państwu wspaniały wypoczynek w gronie najbliższych jak i udane spotkanie biznesowe.

WIRTUALNY SPACER
Macie ochotę na małą wycieczkę? 🍃

Zabieramy Was dzisiaj na wirtualny spacer! 🐾 Jeśli ktoś stęsknił się za naszymi wnętrzami (lub nie widział ich jeszcze wcale), ma teraz okazję przejść się po wszystkich zakamarkach Bukowego Parku, bez wychodzenia z domu 🤩

Odwiedźcie nasz zielony ogród, recepcję i pięknie przystrojoną, gotową na przybycie gości weselnych salę. Wejdźcie po schodach, by zajrzeć do hotelowych pokojów; zajrzyjcie na antresolę i spójrzcie na wspaniałą panoramę rozciągającą się wokół Puszczy Bukowej ☀️

Zawsze jesteście u nas mile widziani – także wirtualnie!
Link poniżej :
http://www.fotograf.stargard.pl/panoramy/BukowyPark.html